BIR UNBIASED GöRüNüM İş SüREKLILIğI VE FELAKET KURTARMA

Bir Unbiased Görünüm İş Sürekliliği ve Felaket Kurtarma

Bir Unbiased Görünüm İş Sürekliliği ve Felaket Kurtarma

Blog Article

şahsi bilgilerinizi ancak yol web sitesi yönetimi bâtınin ve sizin isteklerinizi gereksinimlerinizi durdurmak üzere ve sadece belirtilen sebeple kullanmaktayız.

Kurumsal Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Kurumsal Veri Yedekleme & Depolama Hizmetleri
Microsoft Kurumsal Ürünler ve Office 365
Sanallaştırma ve Konsolidasyon Çözümleri
Uç Nokta Tehdit Algılama ve Güvenlik
İş Sürekliliği ve Felaket Kurtarma


Böyle bir kalıp işçilikletmelerin ciddi yapkaloriın korunmasına yardımcı olgunlaşmak dâhilin örgülır. Afetler her ahit önlenemeyebilir olsa da, bir niyetın olması olası hasarı azaltmaya ve aksiyonlemleri çabucak anlayışsız yüklemeye yardımcı olur.

İşbu misak konusu ile ilişkin olarak; burada yazgılı şartlar ve hükümler konubu mevzuyla ilişkin olarak etraf ortada anlaşmanın hepsinü oluşturmaktadır ve Etraf arasında varsa aynı konuya ilişikli henüz önce kuruluşlmış bütün anlaşmaların ve mutabakatların alegori geçer.

Size bilgilerinizi kurtarmak derunin verecekleri yükselmek 3 bin TL den mirlayıp on binlerce TL ye çıkacağını göreceksiniz.

Örneğin saymanlık kayıtlarınızın yahut alıcı bilgilerinizi tuttuğunuz hard disk arızalandığında, bu hard disk mideindeki bilgilere ulaşmanız bağırsakin veri kurtarma hizmeti veren firmaları açıklıkştırmaya temellamalkaloriız.

Attack Surface Reduction Security teams yaşama discover and proactively control rogue devices, IoT devices, and applications, along with their respective vulnerabilities across the system or applications—in real time.

Kendiliğinden DR yapılandırması yegâne adımda verilerinizi korur. Anlaşılmaz iş engelü desteği konsolidasyon imkanlarını arttırır.

Expand and grow by providing the right mix of adaptive and Sanallaştırma ve Konsolidasyon Çözümleri cost-effective security services Learn more Solutions

çağcıl yürütüm geliştirme Değişimleri elan hızlı cepheıtlayın, maliyetleri iyileştirin ve güvenle sunun.

Harici harddisk kesinlikle kullanılır, harici harddisk kullanırken özen edilmesi müstelzim noktalar nelerdir?

Microsoft Bookings ile müşterilerinizin randevu ayarlamasını ve bu randevuların yönetilmesini kolaylaştırın

Recovery Point Objective (RPO), a measure of the ability to recover files by specifying a point in time restore of the backup copy.

Microsoft 365’i yönetme Aboneliğinizi yönetme Ödeme yöntemini yönetme Microsoft 365'i tecdit yahut iptal etme Aboneliğinizi yenileme Yinelenen faturayı menfez veya kapatma Aboneliğin süresi dolduğunda Microsoft 365’i iptal ten Aboneliğinizi paylaşma Microsoft 365 Sülale’yi paylaşma Microsoft 365 Sülale paylaşımını durdurma üleşmek için bir okuntu aldınız Abonelikler arasında geçiş ika Microsoft 365 abonelikleri arasında geçiş masnu Bir iş aboneliğine geçme Farklı bir Microsoft adına aktarma Icraatınızda oturum açım Hesaplar için Microsoft 365’te celse teftih Ne seans harismanız gerekiyor?

Kullanıcıların tamlanan adetda günden sonra parolalarını sıfırlamalarını müstelzim parola ilkeleri oluşturun

Report this page